Black Week I Phono Media
Black Week I Phono Media
Zapraszamy na tydzień wyprzedaży w #PhonoMedia.    Wszystkie produkty znajdujące się w naszej ofercie, tylko do końca tygodnia, będą dostępne w specjalnych, promocyjnych cenach!    Szukasz konkretnego rozwiązaniu, lub chcesz poznać szczegóły Black Week w Phono Media? Skontaktuj się z naszym działem handlowym:    Stanisław Potępa  M: +48 730 509 506  E: stanislaw@phonomedia.
Złoty partner I Cyfrowe.pl I Marantz Professional
Złoty partner I Cyfrowe.pl I Marantz Professional
Z radością informujemy, ze firma Cyfrowe.pl została ZŁOTYM PARTNEREM marki Marantz Professional. Dzięki temu, znajdujące się w naszej dystrybucji rozwiązania tego Producenta, będą teraz dostępne również w jednym z największych, profesjonalnych sklepów z foto/video/AV w Polsce.    Jak przyznają jego przedstawiciele: „Cyfrowe.pl to zespół pasjonatów, podobnie jak nasi klienci kochamy fotografię i filmowanie.
Systemy rezerwacji biurek I CUE
Systemy rezerwacji biurek I CUE
Dystrybuowana przez nas marka CUE to producent zaawansowanych rozwiązań do rezerwacji przestrzeni biurowej. W jej ofercie znajdziemy m.in. kompleksowe systemy rezerwacji biurek.    W portfolio producenta znajdziemy trzy rozwiązania do rezerwacji miejsca pracy o różnym stopniu zaawansowania skrojone według potrzeb różnych instalacji i przestrzeni. Najprostszy sposób rezerwacji biurka to QR oraz aplikacja touchONE-app.
Rezerwacja przestrzeni biurowej I CUE
Rezerwacja przestrzeni biurowej I CUE
CUE touchONE to bardzo intuicyjny i łatwy w obsłudze system rezerwacji przestrzeni biurowej. Bazuje on na pracujących w sieci panelach dotykowych w rozmiarach od 4.3” z możliwością instalacji zarówno na ścianie jak i na biurku, przez modele 7” aż po największe warianty 10 i 12.1”.
Piękna przestrzeń biurowa I Sonitum I CEDC I Ecler I Phono Media
Piękna przestrzeń biurowa I Sonitum I CEDC I Ecler I Phono Media
Jakiś czas temu w magazynie AVIntegracje pojawił się opis nowego biura firmy CEDC, jednego z największych producentów alkoholi na świecie, którego sprzedaż przekracza 270 mln litrów rocznie.  To nowoczesna przestrzeń biurowa o powierzchni ponad 3000 metrów kwadratowych, zaprojektowana przez biuro Trzop Architekci.
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30