Klub Total Fitness w GdańskuKlub Total Fitness w GdańskuKlub Total Fitness w GdańskuKlub Total Fitness w GdańskuKlub Total Fitness w Gdańsku
Klub Total Fitness w Gdańsku
Klub Total Fitness   W połowie kwietnia na mapie polskich klubów fitness pojawiło się nowe miejsce, klub Total Fitness w Gdańsku przy ul. Rzeczpospolitej.    Dzięki jednemu z naszych partnerów, firmie AVL Trading, która zajęła się dostawą i instalacją urządzeń, klub jest nie tylko imponująco wyposażony, ale również uzbrojony w perfekcyjne nagłośnienie.
Radosnych Świąt!
Radosnych Świąt!
Pięknych, radosnych i pachnących wiosną Świąt Wielkanocnych spędzonych w rodzinnym gronie oraz mokrego dyngusa   życzy Phono Media 
AudioPressBox APB-112 SB-D
AudioPressBox APB-112 SB-D
Firma AudioPressBox wprowadziła do oferty nowy produkt, adresowany do wszystkich tych, którzy poszukują uniwersalnego rozwiązania do dystrybucji dźwięku w warunkach live.    Nowy model oznaczony symbolem APB-112 SB-D jest wyposażony w dwanaście wyjść symetrycznych liniowo-mikrofonowych. Każde z nich jest izolowane transformatorowo, co zapewnia najlepszej jakości dźwięk bez zakłóceń czy przesłuchów.
Panele ścienne WPNET
Panele ścienne WPNET
Panele ścienne WPNET   Firma Ecler jest jednym z tych producentów, którzy mogą się pochwalić kompletną ofertą, od źródeł dźwięku, przez procesory do zarządzania sygnałami, po wzmacniacze i głośniki. W portfolio hiszpańskiego producenta znajdziemy także panele ścienne które ułatwiają projektowanie systemu oraz jego codzienną obsługę przez użytkowników końcowych.
Targi Prolight + Sound 2019
Targi Prolight + Sound 2019
Targi Prolight+Sound 2019 Już w najbliższy wtorek startują największe, w tej części świata targi nagłośnienia, oświetlenia, multimediów i rozwiązań AV - Prolight+Sound 2019, organizowane jak co roku w kompleksie wystawienniczym Messe Frankfurt. Zapraszamy w dniach 2-5 kwietnia na stoiska firm znajdujących się w naszej dystrybucji: -Firma AudioPressBox na stoisku B46 w hali 8.0 będzie prezentowała m.in.
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21