Nadleśnictwo Strzelce KrajeńskieNadleśnictwo Strzelce KrajeńskieNadleśnictwo Strzelce KrajeńskieNadleśnictwo Strzelce KrajeńskieNadleśnictwo Strzelce KrajeńskieNadleśnictwo Strzelce KrajeńskieNadleśnictwo Strzelce KrajeńskieNadleśnictwo Strzelce Krajeńskie
Nadleśnictwo Strzelce Krajeńskie
We współpracy z jednym z naszych partnerów, firmą Nordweco ze Szczecina, dostarczyliśmy system nagłośnienia i dystrybucji obrazu do Nadleśnictwa Strzelce Krajeńskie. Znajdujące się w naszej ofercie rozwiązania AV zostały zainstalowane w znajdujących się tam dwóch salach konferencyjnych, w których odbywają się spotkania, narady, zebrania i konferencje.
Targi Retail Show 2018 I Phono Media
Targi Retail Show 2018 I Phono Media
Już w najbliższą środę ruszają największe w Polsce Targi Wyposażenia Sklepów RetailShow 2018. W trakcie tegorocznej edycji imprezy, odbywającej się w dniach 14-15 listopada w Warszawskim Centrum EXPO XXI, zostanie przedstawiona oferta ponad 200 firm z Polski i ze świata.  Wśród wystawców nie zabraknie również firmy Phono Media.
Instalacja na 100-lecie odzyskania niepodległościInstalacja na 100-lecie odzyskania niepodległościInstalacja na 100-lecie odzyskania niepodległościInstalacja na 100-lecie odzyskania niepodległościInstalacja na 100-lecie odzyskania niepodległości
Instalacja na 100-lecie odzyskania niepodległości
W tym roku przypada okrągła, setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Chociaż poszczególne wydarzenia zostały zaplanowane na cały rok, to w najbliższy weekend odbędzie się kuliminacja obchodów. Również firma Phono Media zaangażowała się w to historyczne wydarzenie.
Instalacja I Ministerstwo Cyfryzacji
Instalacja I Ministerstwo Cyfryzacji
We współpracy, z jednym z naszych partnerów, firmą STATIM dostarczyliśmy rozwiązania nagłośnieniowe do Ministerstwa Cyfryzacji w Warszawie. Zostały one zainstalowane w tzw. przestrzeni Hyde Park, w której odbywają się m.in. spotkania z dziennikarzami i konferencje prasowe.
Martin Audio U-Hub
Martin Audio U-Hub
Martin Audio U-Hub to niewielki mostek sieciowy o wysokości 1U, wyposażony w złącza analogowe, AES3 oraz protokół TCP/IP. Daje to ogromne możliwości konfiguracyjne, umożliwiając wprowadzenie i konwersję sygnałów w zależności od potrzeb.
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29