Phono Media nowym dystrybutorem Martin Audio w Polsce
Phono Media nowym dystrybutorem Martin Audio w Polsce
Miło nam poinformować, że od 1-go grudnia 2016 nasza firma jest oficjalnym dystrybutorem Martin Audio w Polsce. Firma Martin Audio została założona w 1971 przez Dave’a Martina. Pierwotnie zajmowała się produkcją systemów nagłośnieniowych dla takich wykonawców jak: Pink Floyd, Dire Straits czy Sade. Przez szereg lat zdobywała rynek i teraz jest jednym z czołowych producentów sprzętu koncertowego na świecie.
Systemy dystrybucji video i centralnego sterowania!
Systemy dystrybucji video i centralnego sterowania!
Aurora Multimedia to amerykańska firma założona w 1998 roku. Tworzy produkty dedykowane do przesyłania i zarządzania sygnałem audio i wideo. Wszystkie elementy tworzone i produkowane są w zakładzie produkcyjnym w Morganville, New Jersey. Bliskość linii produkcyjnej pozwala na wysoką kontrolę jakości oraz szybką reakcję na zmiany rynkowe i potrzeby klientów.
Koniec produkcji!
Koniec produkcji!
Z przykrością informujemy, że zakończyła się produkcja odtwarzacza Ecler 2VSPRS. Bardzo prosimy o uwzględnienie tej informacji w projektach zawierających ten produkt. Polecamy szeroką gamę zamienników marki AMC.       Zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem celem dobrania odpowiedniego zamiennika.  
Koniec produkcji!
Koniec produkcji!
Z przykrością informujemy iż została zakończona produkcja dotykowych styczników pojemnościowych ASE T-01 marki InOut. Dysponujemy ostatnimi sztukami w naszym magazynie. Prosimy o kontakt z naszym zespołem celem sprawdzenia dostępności.  
Szkolenie iNELS 15/16 listopada 2016
Szkolenie iNELS 15/16 listopada 2016
W dniach15-16 listopada odbędzie się szkolenie dla wszystkich zainteresowanych partnerów chcących rozpocząć swoją przygodę z systemami automatyki budynkowej iNELS. Na szkolenie zapraszamy do siedziby producenta (Holeszow, Czechy), gdzie oprócz przekazania wiedzy teoretycznej będzie możliwość przetestowania wszystkich funkcjonalności systemu. Jako jedna z atrakcji zaplanowane jest również zwiedzanie fabryki ELKO EP, gdzie produkowany jest system iNELS.
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30