Nowa wersja EclerNet Manager!
Nowa wersja EclerNet Manager!
Mamy przyjemność ogłosić, że firma ECLER zaktualizowała oprogramowanie EclerNet manager oraz Ecler UCP.   Aktualizacja w przypadku obydwu wersji aplikacji wnosi wiele nowości takich jak:   - Możliwość umieszczenia dynamicznego pola tekstowego, które pobiera z sieciowego odtwarzacza DUO-NET PLAYER informacje takie jak nazwa odtwarzanego pliku, wykonawca, album i wiele więcej.
Jesienny długi weekend
Jesienny długi weekend
Uprzejmie informujemy iż dnia 31 października 2016 nasza firma będzie zamknięta. Na wszelkie zapytania odpowiemy w środę, 2 listopada. Prosimy o uwzględnienie tej wiadomości przy planowaniu zamówień, realizacji projektów, etc. Za wszelkie utrudnienia serdecznie przepraszamy.
System hotelowy iNELS
System hotelowy iNELS
Mamy przyjemność zaprezentować dedykowany system do zarządzania pokojami hotelowymi. Dzięki naszemu rozwiązaniu nie tylko podnosimy standard obiektu hotelowego i wyróżniamy się na tle konkurencji - instalacja ma realny wpływ na obniżenie kosztów związanych z użytkowaniem energii elektrycznej.
iNELS na targach Energetab 2016
iNELS na targach Energetab 2016
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska (hala A, stand 11) na największych w Polsce targach energatycznych - Energetab. Będziemy na nich prezentować system iNELS umożliwiający centralne sterowanie instalacjami w inteligentnym budynku. Targi są znakomitą okazją do zapoznania się z naszą ofertą i możliwościami systemu iNELS. Nasi przedstawiciele chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania. Do zobaczenia!
Nowe kolumny głośnikowe w ofercie ECLER
Nowe kolumny głośnikowe w ofercie ECLER
Hiszpański ECLER nie przestaje nas zaskakiwać - z początkiem września do portfolio produktowego dołączyły nowe modele kolumn głośnikowych. Te interesujące produkty znakomicie uzupełniają ofertę marki. W celu prezentacji nowości prosimy o bezpośredni kontakt z opiekunami handlowymi.   eRK108 to kolumna głośnikowa zaprojektowana z myślą o montażu na zewnątrz.
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30