Nowy, unikalny regulator naścienny!
Nowy, unikalny regulator naścienny!
Do bogatej oferty naściennych regulatorów głośności dołącza WPmMIX-T. Jest to dwukanałowy mikro-mikser, utrzymany w standardzie produktów z rodziny WPm marki ECLER. Umieszczony na ścianie umożliwia nam na miksowanie niezbalansowanego sygnału stereo (RCA) z sygnałem mikrofonowym (XLR) otrzymując sygnał, który następnie może zostać przekazany do wzmacniacza, innego miksera, powermiksera, cyfrowej matrycy itp.
MIMO88 CONFERENCE
MIMO88 CONFERENCE
Drodzy odbiorcy,   Kolejny raz mamy okazję prezentacji nowego urządzenia. Tym razem jest to nowa matryca dołączająca do rodziny Eclera - MIMO88 CONFERENCE. Nowa wersja została zaprojektowana specjalnie do zastosowań konferencyjnych. Uwzględnia automatyczne miksowanie otrzymywanych sygnałów i automatyczną eliminację sprzężeń zwrotnych.     MIMO88 CONFERENCE fizycznie jest tym samym urządzeniem co sprawdzone i znane już wszystkim MIMO88.
Nowa wersja EclerNet Manager
Nowa wersja EclerNet Manager
ECLER może pochwalić się kolejnym updatem softu do flagowego produktu - matrycy MIMO 88. Główną, długo wyczekiwaną zmianą jest "Feedback Destroyer" czyli eliminator sprzężeń zwrotnych (Efekt Larsena). W programie funkcja nazywa się "Frequency Shifter" i działa całkowicie automatycznie po włączeniu funkcji w programie, bez żadnej dodatkowej ingerencji użytkownika.
Aula UMCS Lublin
Aula UMCS Lublin
Z niemałą radością i satysfakcją chcielibyśmy podzielić się z Wami naszą kolejną instalacją zakończoną sukcesem. Uniwersytet Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie może pochwalić się teraz nowoczesną aulą wykładową wyposażoną w multimedia z najwyższej półki, które mieliśmy przyjemność dostarczyć. Instalację wykonał nasz stały partner, firma Dimension 4. Studentom z Lublina już zazdrościmy i życzymy samych miłych chwil spędzonych na swojej uczelni.
Nowy produkt - Audeo 106P
Nowy produkt - Audeo 106P
Już po raz kolejny mamy okazję i niewątpliwą przyjemność zaprezentować Państwu nasz najnowszy produkt. Tym razem jest to zestaw kolumn aktywnych, znanych wcześniej w wersji pasywnej - Audeo 106P.   Zestaw naściennych kolumn aktywnych Audeo 106P jest uosobieniem sukcesu jaki towarzyszył serii Audeo, wzbogaconym o nowe funkcjonalności i niezwykłą elastyczność dzięki wbudowanemu wzmacniaczowi.
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29