Wyprzedź św. Mikołaja
Wyprzedź św. Mikołaja
W naszej ofercie znajdują się nie tylko zaawansowane rozwiązania do skomplikowanych instalacji, ale również łatwe w obsłudze produkty do domu i biura, których w swoim worku nie ma nawet św. Mikołaj!
Nowa dystrybucja
Nowa dystrybucja
Nasza oferta powiększa się o trzy potężne marki!  Od grudnia jesteśmy wyłącznym dystrybutorem rozwiązań: Denon Profesional, Marantz Professional i Rane Commercial.    Denon Professional to kompleksowe rozwiązania dla potrzeb instalacji AV. W ofercie znajdziemy odtwarzacze audio i wideo, miksery, wzmacniacze (niskoimpedancyjne i 100V), tunery radiowe, nagrywarki, głośniki zarówno sufitowe jak i ścienne, ale także rozwiązania przenośne. Są to m.in.
Black Week
Black Week
Z okazji tygodnia zniżek przygotowaliśmy specjalną ofertę produktów takich marek jak: Ecler czy AMC Baltic dostępnych w wyjątkowych promocyjnych cenach!   Sprawdź swoją skrzynkę mailową, czeka tam na Ciebie oferta sprzętu tańszego nawet o 50%!    Aby uzyskać więcej informacji, zapraszamy również do kontaktu z naszymi Dyrektorami Handlowymi:    Piotr Ostrowski Dyrektor ds.
Transmiter Blustream HEX11WP-TX
Transmiter Blustream HEX11WP-TX
Zarówno architekci ceniący ascetyczne wnętrza jak i użytkownicy którzy lubią prostotę i funkcjonalność, docenią najnowszy transmiter naścienny HDBaseT HEX11WP-TX firmy Blustream. Panel przedni jest wykonany z eleganckiego, szczotkowanego aluminium i znajdziemy tutaj tylko dwie diody informujące o tym, że urządzenie jest włączone i że jest połączenie, odbiornik IR oraz wejście HDMI z obsługą HDCP 2.2.
Martin Audio O-Line w PWSZ w Elblągu
Martin Audio O-Line w PWSZ w Elblągu
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu (PWSZ) została wyposażona w system O-Line, będący najmniejsza konstrukcją line array znajdującą się w ofercie MartinAudio. Dzięki współpracy z naszym partnerem firmą Offstage, w auli uczelni zainstalowano dwa grona po osiem modułów O-Line.  Do największy zalet systemu, obok jego kompaktowych rozmiarów i wysokiej jakości dźwięku, można zaliczyć brak tzw.
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30