Transmiter ścienny HDBaseT z USB-C
Transmiter ścienny HDBaseT z USB-C
W ofercie firmy Blustream pojawiły się pierwsze transmitery HDBaseT w formie paneli ściennych. Są to również jedne z niewielu dostępnych na rynku rozwiązań tego typu wyposażonych w złącze USB-C.  To co dodatkowo wyróżnia je na tle innych, konkurencyjnych modeli to fakt, że nie tylko maja one szeroką funkcjonalność, ale również świetny wygląd.
CUE w dystrybucji Phono Media
CUE w dystrybucji Phono Media
Nowa dystrybucja I CUE    Z radością informujemy, że na początku listopada zostaliśmy wyłącznym dystrybutorem rozwiązań marki CUE w Polsce.    Producent ma w swojej ofercie dwa flagowe rozwiązania. System rezerwacji sal touchONE ułatwiający efektywne zarządzanie: salami konferencyjnymi, salami lekcyjnymi, aulami wykładowymi czy infrastrukturą obiektów sportowych oraz system centralnego sterowania Cue System.
Ecler VIC
Ecler VIC
Głośniki sufitowe Ecler VIC   Do oferty firmy Ecler dołączyły właśnie najnowsze głośniki sufitowe serii VIC.  W jej skład wchodzą trzy modele: VIC6 (LF 6.5” + HF 0.5”) o mocy 40W, VIC8 (LF 8” + HF 0.5”) o mocy 60W oraz subwoofer VICSB8 (8”).    Wszystkie głośniki mogą pracować zarówno w instalacjach niskoomowych jak i na liniach 70/100V.
Ecler eMOTUS8OD
Ecler eMOTUS8OD
Nowe, zewnętrzne głośniki instalacyjne Ecler eMOTUS8OD    Firma Ecler rozszerzyła właśnie uznaną i cieszącą się ogromną popularnością linię produktów eMOTUS o nowy model eMOTUS8OD.    Są to głośniki odznaczające się wysokim stopniem ochrony, stworzone specjalnie do zastosowań zewnętrznych (IP65).
Białostocki Teatr Dramatyczny z Martin AudioBiałostocki Teatr Dramatyczny z Martin AudioBiałostocki Teatr Dramatyczny z Martin AudioBiałostocki Teatr Dramatyczny z Martin AudioBiałostocki Teatr Dramatyczny z Martin Audio
Białostocki Teatr Dramatyczny z Martin Audio
Działający od 1938 roku Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku to instytucja, która może pochwalić się zarówno imponującą historią premier jak i wyjątkowymi nazwiskami które tworzyły jego zespół artystyczny w przeszłości. Byli to m.in. Hanka Bielicka, Igor Śmiałowski czy Zygmunt Kęstowicz.
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30